slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 342 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 098 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 173,13 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 756 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, komfortowym oraz gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla nieopodal jeziora. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem, przepięknie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem, a także olśniewającym tarasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa za co odpowiada instalacja alarmowa, solidne ogrodzenie, a także miłe i spokojne sąsiedztwo. Nowi lokatorzy oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji mogą również liczyć na najwyższy komfort dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– taras
– 2 łazienki
– 4 sypialnie
– kotłownia/pomieszczenie gospodarcze
– garaż.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są świeżo wykończone i wyposażone w meble i sprzęty wysokiej jakości. Wyposażenie do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3158)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl