slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 700 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład czterech pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 7 tys. zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o powierzchni 110 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2020 roku o jednej kondygnacji. Rynek pierwotny.

Luksusowa rezydencja na wynajem dotychczas nie była zamieszkała. Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w uchodzącej za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną okolicy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca ponadto przepięknie zagospodarowaną działką z ogrodem.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje również gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + salon + garderoba + wc + taras;
ŚRODKOWY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + pralnia;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do wynajmu całkowicie wyposażona z ewentualną opcją doposażenia. Wnętrza luksusowej rezydencji do wynajmu zachwyca jasną, optymistyczną kolorystyką. Ogromne wrażenie robi tu duża liczba luster, co dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12053)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl