slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 230 m2, a także ciekawą ceną 1,19 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1980 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 848 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 174 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu swoim wyposażonym i umeblowanym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + kuchnia + łazienka + hol + pokój dzienny + przedpokój + 2 lokale usługowe;
KONDYGNACJA 1: 2 garderoby + łazienka + 2 sypialnie + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba:
– monitoring;
– system alarmowy;
– antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto pieczołowicie utrzymanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym (2 lokale usługowe z najemcami).

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Zainteresowanych zakupem ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji. Więcej szczegółów udzielę osobiście. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4083)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl