slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,09 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 142 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 669 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 676 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy urzędy, pocztę, bank, przychodnię zdrowa, aptekę, plac zabaw, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola, sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może pieczołowicie wypielęgnowaną działką ze szklarnią. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowodowy internet.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja pod monitoring. Komfort natomiast podnoszą:
– klimatyzacja;
– ogrzewanie podłogowe;
– rekuperacja;
– zmiękczacz wody;
– centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto eleganckim, wytwornym i wystylizowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA ZERO / STREFA DZIENNA: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia;
KONDYGNACJA ZERO / POZOSTAŁA CZĘŚĆ: hol wejściowy + wiatrołap + jednostanowiskowy garaż + pralnia + pokój + łazienka z wc;
PODDASZE / STREFA ZACISZNA: hol + łazienka z wc + balkon + 4 sypialnie.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Współpracujemy z 15 bankami. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Wieloletnia współpraca z 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1563)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl