slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 475 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 835 m2, a także ciekawa cena 990 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1980 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 400 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stworzona na podstawie indywidualnego projektu pod kątem prowadzenia własnego biznesu (np. obiekt hotelowy, organizacja okolicznościowych imprez). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z niezbędnym do rozpoczęcia działalności umeblowaniem i sprzętem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 0: hol + kuchnia + magazyn + sala + bufet + zaplecze + wc;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 5 pokoi + kuchnia + wc;
KONDYGNACJA 2: łazienka + 5 pokoi + kuchnia + wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać elitarną lokalizacją w sercu miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przed prezentacją tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowej rezydencji) przed oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3209)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl