slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Cost)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Cost)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Orihuela Cost (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (12 151 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 176 m2, a także ciekawa cena 1 822 650 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 150 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z solarium na dachu, basenem oraz przynależnym terenem zielonym, co jest rzadkością w tego typu ofertach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim designerskim wnętrzem, gdzie mieszczą się:
– 4 sypialnie;
– kuchnia;
– 3 łazienki;
– taras;
– salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona w śródziemnomorskim stylu „bungalow”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją unikatową i malowniczą lokalizacją, która przyciąga turystów oraz zamożnych biznesmenów z najodleglejszych zakątków Europy. Tutejsze plaże uznawane są za jedne z najpiękniejszych w całej Hiszpanii. W okolicy znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: bary, restauracje z egzotyczną kuchnią, sklepy, punkty usługowe. Swój raj na ziemi odnajdą tu również miłośnicy nurkowania, żeglarstwa, dwóch kółek, a także golfa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto dużym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod bezpieczny biznes, jak np. dochodowy wynajem albo/i odsprzedaż ze znaczącym zyskiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-129)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl