slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 720 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 502 m2, a także ciekawa cena 590 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 125 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może eleganckim i wystylizowanym wnętrzem zaprojektowanym w stonowanych barwach i klasycznym stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją unikatową lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej, w bezpiecznej okolicy. Blisko stąd do wielu sklepów, punktów usługowych, szkół etc. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastycznie wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne, nowoczesne technologie, jak np. Internet na światłowodzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej majętnych osób, które oczekują życia na światowym poziomie w komforcie, wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wysmakowanym wnętrzem. Mieszczą się tu następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + łazienka z wc + kuchnia + salon + taras;
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + antresola.
Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależą ponadto:
– garaż;
– drewutnia;
– kotłownia;
– pomieszczenie gospodarcze;
– taras.

WGN zapewnia pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji udzielę mejlowo lub/i w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-430)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl