slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 97 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 tys. zł (8 763 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 97 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół rozciągają się imponujące tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto wytwornym, stylowym wnętrzem z wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
CZĘŚĆ GOSPODARCZA:
– open space;
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka z wc;
– korytarz;
– wiatrołap;
CZĘŚĆ DZIENNA:
– spiżarnia;
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
CZĘŚĆ NOCNA:
– łazienka;
– 3 sypialnie;
– korytarz.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji rezydencji niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Klientom zainteresowanym zakupem luksusowej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3383)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl