slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 990 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 165,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 58700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2016. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 017 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Budynek o jednej kondygnacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności starannie utrzymaną działką, na której stoją dwa budynki gospodarcze idealne nadające się pod prowadzenie tu dochodowej działalności gospodarczej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku + garażową wiatę. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa kameralnym i gustownie zaprojektowanym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + jadalnia + garderoba + pokój + 3 sypialnie. We wnętrzach królują jasne barwy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, dla których priorytetem jest najwyższy standard życia, cisza i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się także dla inwestorów, którzy chcieliby oprowadzić tu działalność komercyjną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uważana jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem oraz fantastyczną lokalizacją w otoczeniu samych lasów i jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z księgą wieczystą bez zadłużeń i hipoteki. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3643)

Kontakt:
e-mail: p.sulinska@wgn.pl