slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Luksusowy dom do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowy dom do sprzedaży Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dom do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowy dom na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 120 m2, a także ciekawą ceną 820 000 zł. Już na początku warto odnotować, że Ekskluzywny dom do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy dom na sprzedaż rozplanowany na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego domu o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnego domu do sprzedaży jest na pewno jego pieczołowicie wypielęgnowana działka 753 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 833 zł/m2.

Ekskluzywny dom do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności gustownie zaaranżowanym wnętrzem zapewniającym przyszłym mieszkańcom najwyższy komfort życia i poczucie bezpieczeństwa:
PODPIWNICZENIE;
PARTER:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– korytarz;
– wc;
PIĘTRO 1:
– 3 sypialnie;
– balkon;
– łazienka;
– korytarz;
– taras.
Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż w bryle budynku.

Luksusowy dom na sprzedaż imponuje zadbaną i zagospodarowaną działką, na której znajdziemy piętrowy budynek gospodarczy. Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepiękny ogród, gdzie znajdziemy liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Ekskluzywny dom do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza obecności nowoczesnych paneli fotowoltaicznych. Długą listę zalet tego luksusowego domy na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego domu na sprzedaż. Współpracujemy z 15 bankami. Zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego domu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego domu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1603)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl