slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 145 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 179 mkw. luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 100 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje prywatnym basenem i malowniczą lokalizacją otoczoną górami. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z zastanym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom europejski standard życia w luksusie, wygodzie i prestiżu:
PARTER:
– wiatrołap;
– hol;
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– łazienka;
– sypialnia;
– kotłownia;
– garaż;
PIĘTRO:
– hol;
– 3 sypialnie;
– pokój;
– garderoba;
– siłownia;
– łazienka;
– wc;
– pralnia.
Dla właścicieli aut przygotowano wiatę na samochód.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje również poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Na entuzjastów nowoczesnych technologii czeka światłowód. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z fantastycznym tarasem. Z ogrodu można wejść bezpośrednio do rzeki. Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28384)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl