slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Cabopino)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Cabopino)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cabopino (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 16 965 750 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 640 m2 powierzchni posadowiona na działce 12 379 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 26 509 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności przepięknym, prywatnym basenem typu infinity (bezkrawędziowy), najwyższym standardem, a także gwarancją życia na europejskim poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom imponujące widoki z okien na pola golfowe, a także plażę. Mocne punkty tej oferty sprzedaży luksusowej rezydencji to: jakość, design, styl, nowoczesny projekt, a także fantastyczna lokalizacja w spokojnej, słonecznej i cichej lokalizacji. To teren niezwykle nobilitującej inwestycji deweloperskiej.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-163)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl