slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 021 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 970 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 165 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, siedem pokoje na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,15 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie imponującego zaplecza handlowo-usługowego. Okolica uchodzi za spokojną, bezpieczną i cichą z rewelacyjnym dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem wnętrza obejmującym:
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe;
KONDYGNACJA 1: gabinet + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 1/2: 3 pokoje;
KONDYGNACJA 0: taras + kuchnia + salon + łazienka;
KONDYGNACJA -1: 3 pomieszczenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont, w trakcie którego m.in:
– wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne;
– wymieniono instalacje elektryczne;
– wymieniono instalacje gazowe z piecem 2-funkcyjnym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod działalność gospodarczą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób, które szukają komfortu, przestrzeni oraz funkcjonalności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zainteresowane osoby zakupem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zapraszamy do kontaktu mejlowego. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-391)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl