slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 1,9 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedem pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 22 267 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9,5 tys. zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności imponującą lokalizacją tuż nad jeziorem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto wykończonym z wyczuciem smaku i gustu wnętrzem. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest niecodziennie spotykana własna, przynależna linia brzegowa jednego z najsłynniejszych polskich jezior. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji oraz jej zakupu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-260)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl