widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie).). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 467zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 777 m2, a także ciekawa cena 1,55 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 347 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu przepięknego jeziora i lasu. To prawdziwy raj dla amatorów aktywnego wypoczynku dzięki licznym ścieżkom rowerowym oraz do jazdy konnej. Rodziny posiadające samochód docenią duży parking. Dużym udogodnieniem jest również wydzielone miejsce do zorganizowania grilla i plac zabaw dla dzieci. Zapraszam do zadawania pytań, na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także jej zakupu. Niniejsza propozycja sprzedaży luksusowej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-59)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl