slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 325 591 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) . Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 83 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 15 971 zł/m2, liczbą jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Zamożni amatorzy gry w golfa zainteresują się pobliskim polami golfowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi udany mariaż wysokiej jakości wykończenia z przestronnością wnętrz, a także nowoczesną ideą zrównoważonego rozwoju (wyróżnienie „Domum”). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim dużym, słonecznym tarasem. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać znakomitą lokalizację na terenie nobilitującej inwestycji z bogatą ofertą części wspólnych:
– basen;
– strefa coworkingowa;
– wyposażona siłownia;
– teren sportowy;
– 2 boiska do gry;
– ścieżki rowerowe;
– klub.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-42306)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl