slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 576 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 920 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 250 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2009 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 480 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepiękną architekturą w stylu dworu i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
PARTER / STREFA PRYWATNA:
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
PARTER / STREFA REPREZENTACYJNA:
– hol;
– salon;
– wiatrołap;
PARTER / STREFA DZIENNA:
– jadalnia;
– aneks kuchenny;
– kuchnia;
PIĘTRO:
– powierzchnia doprowadzona do stanu deweloperskiego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie na jej terenie działalności albo wynajmu. Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepięknie zadbana działka, na której znajdziemy liczne nasadzenia wysokiej i niskiej roślinności. Działka podzielona jest na:
– strefę prywatną/wypoczynkową;
– strefę gospodarczą (z budynkiem gospodarczym).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki komfort życia (ogrzewanie podłogowe + system odkurzacza centralnego) oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa z czujnikami). Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Prezentacje odbywają się wyłącznie w obecności agenta prowadzącego. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16429)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl