slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finersat)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finersat)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Finersat (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 15 128 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,555 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 235 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 516 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją pomiędzy Morzem Śródziemnym a pasmem górskim. W poczet zalet na pewno należy zaliczyć tutejszy klimat, który zapewnia 320 słonecznych dni w roku. W niedalekiej odległości znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowe (centra handlowe, sklepy, punkty usługowe), promenadę, plażę, pola golfowe etc. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościerają się niezapominane widoki na zatokę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień zarówno komfortu (klimatyzacja), jak i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– korytarz;
– łazienka;
– taras;
– sypialnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– patio;
– ogród zimowy;
– taras;
-2 łazienki;
– 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto prywatnym basenem, nowoczesnym projektem i bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na miejscu (prezentujemy ekskluzywną rezydencję do sprzedaży oraz okolicę). Pomagamy przy transakcji oraz w uzyskaniu kredytu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27270)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl