slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (300 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2008 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 136 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 5,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje swoim lokatorom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort oraz wygodę. O to pierwsze dba nowoczesnym monitoring i zamknięta brama. Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa starannie utrzymanym ogrodem z drewnianą drewutnią i funkcjonalnym schowkiem na narzędzia ogrodnicze. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oferuje przyszłym domownikom imponujące widoki z okien na panoramę osiedla.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca także swoim nowoczesnym i eleganckim wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + balkon + 3 sypialnie.
Ekskluzywna rezydencja na wynajem adresowana do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, udogodnień, a w dodatku w spokojnej i chciej okolicy blisko natury (zieleń, lasy, puszcza). Warto w tym miejscu dodać, że okolica uważana jest za jedną z najbardziej urokliwych i bezpiecznych w Szczecinie. Zapraszamy na prezentację ten luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13928)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl