slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 620 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest ciekawa cena 1 673 954 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 174 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji nowoczesnym projektem oraz przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: taras + łazienka + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: taras + wc + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1: 2 sypialnie.
Majętne osoby posiadające więcej samochodów zainteresują aż dwa miejsca parkingowe. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dodać:
– prywatnym basen;
– bajeczny ogród;
– funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-49677)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl