slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 755 390 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 119 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 044 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 14 751 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją na zboczu wzgórza z olśniewającym widokiem na morze. Lokalizacja gwarantuje także dogodny dojazd do autostrady. Blisko plaża, pola golfowe, restauracje, punkty usługowe, szkoły, sklepy, a także tętniące życiem, kosmopolityczne miasta. Niezwykle bogato prezentuje się również oferta części wspólnych osiedla, gdzie mieszczą się: krajobrazowe ogrody, strefy coworkingowe, siłownie oraz baseny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto estetycznie zaaranżowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z opcją prywatnego basenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-244)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl