slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w La Cala Golf (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 25 825 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 6 017 186 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 233 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 15 995 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca futurystycznym projektem wnętrza, gdzie znajdziemy: kino domowe / siłownię / gabinet + kuchnię + pokój dzienny + 2 łazienki + 3 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle słoneczna, jasna i widna, a to dzięki wielkim przeszkleniom (panoramiczne okna od podłogi po sufit). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim domownikom imponujące widoki na morze i zielone wzgórza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ogromną działką zapewniającą prywatność. Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się zaledwie dziesięć minut drogi spacerem od plaży. Okolica uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej popularnych na Costa del Sol.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-201)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl