slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 350 m2 powierzchni posadowiona na działce 2,6 ha. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 714 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością pozostawienia zastanego w niej umeblowania/wyposażenia (dodatkowo płatne). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa. Mamy tutaj rozprowadzoną, nowoczesną instalację alarmową i ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert wspaniałą lokalizacją. Wszędzie blisko: do przychodni zdrowia, aptek, obiektów sportowych, szkół, przedszkoli, żłobków, marketów i sklepów. W otoczeniu rozległe tereny zielone.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogrodem zimowym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + kotłownia + garaż + komunikacja + pokój (gabinet) + korytarz + przedsionek;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pralnia + 3 sypialnie.
Majętne rodziny dysponujące kilkoma samochodami docenią 3 miejsca postojowe:
– 2 w garażu;
– 1 na podjeździe.

Współpracując z WGN, otrzymujesz pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1509)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl