slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Los Alcazares, Kartagena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 106 m2, a także ciekawą ceną 1 329 600 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 222 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 12 543 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem, prywatnym basenem i przepięknym solarium (tarasem). Bogate wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dba o to zarówno rozprowadzona klimatyzacja, jak i antywłamaniowe drzwi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją lokalizacją blisko plaży (spacerem nieco ponad kwadrans). Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

W związku z ogromną ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem luksusowych rezydencji w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada.
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Alicante.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9110)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl