slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,35 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220,26 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 660 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 129 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają antywłamaniowe rolety. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
CZĘŚĆ PIERWSZA: 2 sypialnie + przedpokój + użytkowe poddasze do własnej aranżacji + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc;
CZĘŚĆ DRUGA: aneks kuchenny + przedpokój + osobne wc + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka z wc;
PODDASZE UŻYTKOWE: sypialnia + łazienka z wc + kuchnia + garderoba + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto zieloną i fantastyczną lokalizacją przy ścianie lasu, co gwarantuje ciszę i spokój. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Zapraszamy do współpracy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.

Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (206-280)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl