slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 970 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 130 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 462 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejność nowoczesnym designem, eleganckim stylem i komfortowym wnętrzem gwarantującym życie na europejskim poziomie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: salon + taras + jadalnię + kuchnię + wc + spiżarnię + wiatrołap + garaż + pomieszczenia gospodarcze + kotłownię;
na PIĘTRZE znajdziemy: 2 sypialnie + balkon + 2 łazienki + garderobę + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3039)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl