slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Los Alcazares, Kartagena (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 246 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 106 m2 powierzchni posadowiona na działce 222 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 759 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją nieopodal plaży (spacerem 20 minut). Właściciele aut z pewnością docenią garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczą się antywłamaniowe drzwi. Komfort natomiast zapewnia między innymi klimatyzacja. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesnym, wystylizowanym wnętrzem, prywatnym basenem i imponującym solarium (tarasem). Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

W związku z dużą ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem ekskluzywnych rezydencji w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:

1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada.

2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.

3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Alicante.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9110)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl