slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tczew (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tczew (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 207,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (8 903 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 530 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko ogromne poczucie wygody (ogrzewanie podłogowe), lecz także najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring + antywłamaniowe rolety).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: garderoba + pokój gościnny + 2 łazienki z wc + 3 sypialnie + taras + 2 kuchnie + wc dla gości + jadalnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami kwiatów oraz krzewów. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2297)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl