slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Balcones)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Balcones)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Los Balcones (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 16 438 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,778 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 169 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 800 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim olbrzymim potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się pod działalność komercyjną jako budynek gościnny. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż należy doliczyć całe wyposażenie, dużą działkę, saunę, a także basen.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dba instalacja alarmowa, natomiast komfort zapewnia klimatyzacja. Właściciele aut docenią na pewno garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje fantastycznie zaprojektowanym wnętrzem: taras + pralnia + jadalnia + pokój dzienny + 5 łazienek + 4 pokoje. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 9 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-541)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl