slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 120 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 369 tys. zł (3 075 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 491 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1970 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją w malowniczej okolicy, wśród przepięknych lasów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych klientów ceniących życie na europejskim poziomie w otoczeniu ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje również pieczołowicie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami (krzewy, małe drzewa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto wytwornym i prestiżowym wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń: korytarz + pokój dzienny + kuchnia + spiżarnia + taras + wiatrołap + łazienka z wc + 2 pokoje + jadalnia + kotłownia. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3591)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl