slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Nueva Torrevieja)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Nueva Torrevieja)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Nueva Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 856 550 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 101 m2 powierzchni posadowiona na działce 45 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 481 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z basenem oraz przepięknym ogrodem (w częściach wspólnych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu umeblowaniem. Właściciele aut docenią miejsce parkingowe. Z okien i tarasu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji roztacza się imponujący widok na morze, basen oraz ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem:
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: kuchnię + łazienkę + sypialnię + jadalnię + pokój dzienny;
ma KONDYGNACJI DWA znajdziemy: taras + łazienkę + 2 sypialnie.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 9 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-542)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl