slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Manilva)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Manilva)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Manilva (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 7 464 930 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 231 m2 powierzchni posadowiona na działce 11 453 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 32 316 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną działką, olbrzymim tarasem oraz przestronnym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również futurystyczną bryłą, gdzie otaczająca przyroda przenika się z projektem samej bryły i jej wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, w szczególności miłośników przyrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją unikatową lokalizacją w sąsiedztwie morza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-204)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl