slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 361 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 10 677 112 zł (29 576 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 585 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się okolicy blisko plaży. Analitycy rynku nieruchomości szacują, że wkrótce ta okolica uchodzić będzie za najbardziej prestiżową i poszukiwaną przez kupujących w regionie. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, punktów usługowych, pubów, barów plażowych, portów, restauracji, kawiarni etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia lokatorom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Domownicy będą mogli zagrać w tenisa w strefie sportowej, poćwiczyć na siłowni, odstresować się w wannie z hydromasażem, relaksować się na tarasie czy basenie typu „infinity” etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-265)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl