slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 226,85 m2, a także ciekawą ceną 7 079 005 zł (cena w podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z 8.05.2023). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zabudowa wolno stojąca. Standard deweloperski. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 341 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 31 206 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu i wygód, o jakich każdy może pomarzyć. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiadają:
– kamery podłączone do centrum sterowania i policji;
– instalacja alarmowa;
– drzwi bezpieczeństwa;
– elektroniczny wideodomofon.
Komfort natomiast zapewnia:
– ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzacja (indywidualny system aerotermiczny).
Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem wyłożonym antypoślizgowymi płytkami. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozpościera się fantastyczny widok na morze. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle słoneczne, jasne i widne, co zawdzięcza ogromnym, przesuwnym i sięgającym od podłogi do sufitu oknom.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trenami wnętrzem, gdzie mieszczą się:
KONDYGNACJA -1: komórki magazynowe + miejsca parkingowe;
KONDYGNACJA z PATIO: 2 pokoje / pokój zabaw / biblioteka / sala gimnastyczna;
KONDYGNACJA 0: wc dla gości + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: tarasy + 3 łazienki + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA TARASU: solarium + pergola + wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu centr handlowych, sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych, klubów sportów wodnych, klubów golfowych. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją nowoczesną bryłą, słonecznym wnętrzem, a także estetycznie wykończonym ogrodem z basenem.

WGN zaprasza do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy dodatkowo na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-6)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl