slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Altos de Los Monteros)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Altos de Los Monteros)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Altos de Los Monteros (Hiszpania). Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (32 082 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest adekwatna do zastanego luksusu cena 13 089 309 zł (cena podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z 8.05.2023). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 408 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się pięciu pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności olśniewającym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu. Do długiej listy oferowanych udogodnień zaliczymy: świeże warzywa z własnego ogrodu, strefę chill-out przy basenie, bujane leżaki, funkcjonalne pomieszczenia piwniczne, miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim właścicielom luksus i kontakt z naturą. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN zaprasza do kontaktu. Dodatkowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-5)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl