slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 13 472 945 zł (cena w podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z 8.05.2023) oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 317 m2 powierzchni posadowiona na działce 108 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 42 501 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana klientom z najgrubszym portfelem oczekującym życia na europejskim poziomie wśród wygód, prestiżu oraz wszechogarniającego luksusu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w doskonałej lokalizacji przy plaży, na terenie nowatorskiej inwestycji mieszkaniowej. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej elitarnych i poszukiwanych na rynku. Warto nadmienić, że to jedna z ostatnich dostępnych działek ze wspaniałym widokiem.

WGN zaprasza do kontaktu w sprawie wszystkich informacji dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Dodatkowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-7)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl