slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 226,85 m2, a także ciekawą ceną 11 372 079 zł (cena podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia 8.05.2023). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosi 50 130 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu, wygód i prestiżu. Znajdziemy tu m.in.:
– strefę chill-out przy basenie do relaksu;
– prywatny sad warzywny;
– ekologiczny ogród;
– słoneczne tarasy;
– podziemne garaże;
– funkcjonalne pomieszczenia piwniczne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż została w wygodny sposób zaaranżowana, aby lokatorzy mogli cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia pełnym relaksu, słońca i radości. Na koniec warto podsumować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi idealne połączenie luksusu, bliskości natury i doskonałej lokalizacji.

WGN zaprasza do kontaktu. Dodatkowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-1)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl