slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (La Cala Golf)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w La Cala Golf (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 7 855 412 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 334 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 474 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Standard deweloperski. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 23 519 zł/m2 (cena podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia 8.05.2023), a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca bajecznie pięknym ogrodem z prywatnym basenem typu „infinity” (bez krawędzi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim właścicielom oraz ich rodzinom komfortowe warunki do życia na europejskim poziomie w oazie ciszy i spokoju. Z okien oraz tarasu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne. Właściciele aut docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może komfortowym, eleganckim i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie do magazynowana wina + sala / siłownia / kino domowe + łazienka + sypialnia + pralnia;
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 sypialnie + wc dla gości + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: taras + garderoba + 2 łazienki + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca słonecznymi tarasami, które zostały tak zaaranżowane, aby oferować wybór miejsc słonecznych i cieni przez cały dzień i o każdej porze roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującą, ogromną działką na szczycie wzgórza, co zapewnia nie tylko pełną intymność, ale również panoramiczne, wspaniałe widoki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją ultranowoczesną bryłą, a także znakomitą lokalizacją raptem 10 minut od plaży, w jednej z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Costa del Sol.

WGN zaprasza do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-2)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl