slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 7 012 510 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 309 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 671 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 22 694 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim nowym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu wszystkich udogodnień, o jakich można tylko pomarzyć (m.in. prywatna winda, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, instalacja alarmowa, podłączone do centrum sterowania i policji kamery). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim jasnym, słonecznym wnętrzem z dużymi, panoramicznymi oknami. Z okien oraz tarasu rozpościera się imponujący widok na morze. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje / biblioteka / pokój zabaw / sala gimnastyczna;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + wc + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: 3 łazienki + tarasy + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA TARASU: pergola + solarium + wc.
Zmotoryzowanych zainteresują liczne miejsca parkingowe. Wszystkim z kolei przyda się praktyczna komórka magazynowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje bajecznym ogrodem oraz basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również nowoczesną architekturą z innowacyjny designem. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (przedszkoli, szkół, centr handlowych, sklepów, punktów usługowych, klubów sportowych), jak i terenów rekreacyjnych. Cisza i spokój. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie nobilitującego kompleksu rezydencjalnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-51259)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl