slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Riviera Del Sol)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Riviera Del Sol)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Riviera Del Sol (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 188 m2, a także ciekawą ceną 2 443 068 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 861 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 12 995 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy standard życia, co zawdzięcza m.in. rozprowadzonej klimatyzacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim gustownie zaprojektowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem:
– pralnia;
– wc;
– 3 łazienki;
– kuchnia;
– jadalnia;
– pokój dzienny.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z pomieszczeniami piwnicznymi. Właściciele aut zainteresuje się prywatnym parkingiem oraz garażem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nowo wybudowanej, elitarnej inwestycji rezydencjalnej z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych (m.in. baseny).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-176)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl