slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (30 625 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 21 528 m2, a także ciekawa cena 26 918 990 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 879 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją nieopodal przepięknej, piaszczystej plaży, znanego pola golfowego, słynnych kortów tenisowych, a także licznych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Wokół bogata infrastruktura obfitująca w sklepy, punkty usługowe, supermarkety, bary, szkoły, kluby, luksusowe hotele itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim domownikom niezapominane widoki na morze. Jest tu także prywatny taras z jacuzzi i basenem oraz solarium. Niecodziennie spotykanym rozwiązaniem jest na pewno winda kursująca pomiędzy kondygnacjami tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: magazyn + pralnia + piwnica z winami + garaż + basen + pokój dzienny + sala kinowa + bar + siłownia + łaźnia turecka + sauna + strefa SPA + 2 łazienki + 2 sypialnie gościnne;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 2 sypialnie + 2 kuchnie + jadalnia + basen + taras + pokój dzienny + główne wejście;
KONDYGNACJA 2: łazienki + tarasy + 3 garderoby + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoim najbliższym otoczeniem, to jest fantastycznie zadbaną i zagospodarowaną działką z przepięknymi, tropikalnymi ogrodami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem. Na osobną uwagę zasługują na pewno aż 593 metry kwadratowe otwartych i zadaszonych tarasów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim mieszkańcom europejski poziom życia w otoczeniu wielu luksusów i wygód. Mamy tu dla przykładu:
– innowacyjne rozwiązania z systemów okiennych;
– elektryczne żaluzje;
– komfortowe rozwiązanie oświetleniowe;
– ogrzewanie elektryczne.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością odkryty parking na trzy samochody.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto malowniczą działką z krajobrazowym ogrodem i doskonale przystrzyżonym trawnikiem. Z okien podziwiać możemy fantastyczne widoki na Morze Śródziemne i Sierra Blanca. Na koniec nie można zapomnieć o unikatowej lokalizacji, bowiem oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja znajduje się na szczycie góry w poszukiwanej okolicy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-87)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl