slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 205 m2, a także ciekawą ceną 10 835 459 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosi 52 856 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są widne, jasne i słoneczne. Dominuje tu nowoczesny design. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba całodobowa ochrona.

Ekskluzywna rezydencja od sprzedaży mieści się na terenie fantastycznej inwestycji z bogatą ofertą części wspólnych (kort do gry w paddle, 3 baseny „infinity”, siłownia, SPA). Blisko na plażę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży projektu słynnego architekta.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-125)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl