slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 155,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,95 mln zł (12 548 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 112 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie ze:
– sprzętem RTV;
– sprzętem do treningu na siłowni;
– wyposażeniem.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie i bezpieczeństwie. Znajdziemy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, centralny odkurzacz oraz instalację osmotyczną filtracji wody, dzięki czemu woda pozbawiona jest wirusów, bakterii i zanieczyszczeń. O bezpieczeństwo troszczą się nowoczesne zamki otwierane na skaner linii papilarnych, antywłamaniowe drzwi oraz rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Zawdzięcza to nie tylko energooszczędnym materiałom, ale również technologiom, jak np. fotowoltaika. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dopisać komfortowe, eleganckie i rozkładowe wnętrze, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0: garaż + wiatrołap + łazienkę + kotłownię + wc + pokój + aneks kuchenny + jadalnię + pokój dzienny;
na KONDYGNACJI 1: łazienkę + pralnię + siłownię + gabinet + garderobę + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów zainteresowanych życiem na światowym poziomie w spokoju, ciszy i otoczeniu zieleni oraz ładnego jeziora. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż estetycznie oświetlona łącznie z całym otaczającym ją terenem. Mocnym atutem jest na pewno dodatkowy budynek gospodarczy na działce. Na zmotoryzowanych czeka aż osiem miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w okolicy niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– żłobki;
– przedszkola;
– szkoły;
– apteki;
– przychodnie lekarskie;
– szkoły;
– punkty usługowe.
Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do każdej części Trójmiasta oraz obwodnicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto elegancką i nowoczesną architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1532)

Kontakt:
e-mail: j.piasecka@wgn.pl