slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 15 519 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4 019 400 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 259 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 217 m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wykończona w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską oraz 2 miejscami parkingowymi w prywatnym, podziemnym lub naziemnym parkingu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + wideodomofon) oraz luksusu. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż należy także dodać prywatny ogród.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa włoskim projektem, całkowitym umeblowaniem i gustownym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom imponujące widoki na morze oraz pole golfowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla blisko plaży. Niezwykle bogato prezentuje się oferta części wspólnych osiedla, gdzie mamy:
– saunę;
– solarium;
– łaźnię turecką;
– zewnętrzne pomieszczenia socjalne;
– przestrzeń do grillowania;
– siłownię;
– strefę coworkingową;
– 2 baseny.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pełną obsługę w języku polskim, pomoc polskojęzycznego prawnika oraz notariusza. Wszelkie prawa zastrzeżone. WGN zapewnia bezpłatną konsultację z polskojęzycznym prawnikiem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14357)

Kontakt:
e-mail: a.miaskowska@wgn.pl