slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2016 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 11 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 044 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 4 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 750 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 455 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1001 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się bajecznym ogrodem, stylowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1 / STREFA SPA: jacuzzi + sauna + korytarz + łazienka + garaż + kotłownia z pralnią + biuro + pokój + narciarnia + łazienka;
KONDYGNACJA 0: pokój + recepcja + pokój dzienny + hol + aneks kuchenny + taras + zaplecze kuchenne + pokój zabaw;
PIĘTRO I: 2 pokoje + hol + apartament właścicieli: pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + 2 sypialnie + łazienka + magazyn + 2 łazienki;
PIĘTRO II: 5 pokoi + 5 łazienek + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom zarówno wysoki komfort i wygodę (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła niedawno kapitalny remont. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz pensjonatowej. W pobliżu znajdziemy 2 wyciągi narciarskie, trasy rowerowe i piesze. Wszędzie wokół przepiękne góry i lasy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż malowniczo położona na wzgórzu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod prowadzenie działalność gospodarczej (pensjonat). Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28478)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl