slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 21 083 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 8 369 770 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 397 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ znakomicie nadaje się pod bezpieczną lokatę kapitału i zakup inwestycyjny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa rewelacyjną lokalizacją w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury kilka kroków od Morza Śródziemnego, a także:
– placówek oświatowych;
– szkół;
– pól golfowych;
– pubów;
– aptek;
– sklepów;
– restauracji.
Amatorów nowoczesnych gadżetów z XXI wieku zainteresuje światłowód ADSL.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień i komfortu. Mamy tutaj: telewizję satelitarną, podwójne szyby w oknach, ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie elektryczne, klimatyzację, prywatny basen, starannie zaprojektowany ogród etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich jest z kolei system alarmowy + CCTV.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się słonecznym, przepięknym tarasem, skąd podziwiać można imponujące i malownicze zachody słońca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknie urządzonym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj drogą mejlową, aby umówić się na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż i odkryć prawdziwe znaczenie luksusu życia na Costa del Sol.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-60305)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl