slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 11 265 258 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 226 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 49 846 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu i prestiżu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz podziemnym garażem. Ciekawym udogodnieniem jest prywatny, warzywny ogród, basen, a także strefa chillout. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje słonecznym, przestronnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Dominuje tu śródziemnomorski design.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-39333)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl