slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 161 m2, a także ciekawą ceną 2 587 842 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 16 074 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona) oraz komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu parków, pól golfowych, plaż, centrum hydroterapii, SPA, hoteli, restauracji, szkół, obiektów sportowych etc. Bardzo imponująco prezentuje się także oferta części wspólnych: ogród + basen. To teren prywatnego, elitarnego i zamkniętego osiedla.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom naprawdę imponujące widoki z okien na przepiękne morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim europejski standard życia w otoczeniu wszystkich wygód, o jakich można tylko zamarzyć.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-65498)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl