slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 267 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 075 m2, a także ciekawa cena 769 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2013 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 146 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności estetycznie wykończonym ogrodem z ogromną liczbą nasadzeń (warzywa, krzewy ozdobne, drzewa owocowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa gustownie urządzonym wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + pokój gościnny + taras + pokój dzienny + kuchnia + hol + wiatrołap.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnych osób, które szukają najwyższego standardu, bezpieczeństwa, kontaktu z naturą oraz ciszy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją blisko lasu i słynnego zalewu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (przygotowana instalacja do fotowoltaiki). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5899)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl