slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (14 618 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 572 m2, a także ciekawa cena 3 479 110 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 238 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją nieopodal plaży. Wokół niezbędna infrastruktura: place zabaw dla dzieci, kort do gry w padle, kluby tenisowe, pola golfowe, wykwintne restauracje, apteki, banki, sklepy, supermarkety. punkty usługowe etc. Bogatą ofertą dysponują także części wspólne osiedla, gdzie znajdziemy nie tylko egzotyczne ogrody, ale również baseny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki standard życia na światowym poziomie, Mamy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i jacuzzi, z którego można podziwiać panoramiczne widoki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle energooszczędna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją nowoczesną architekturą, która harmonijnie łączy się z otaczającą przyrodą i podąża za kształtem fal. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w skandynawskim, nowoczesnym stylu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-222)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl