slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży w województwie lubuskim

Rezydencja do sprzedaży w województwie lubuskim

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w województwie lubuskim. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 157 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 654 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 777 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z garażem w bryle. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej starannie zagospodarowana działka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może elegancko umeblowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
na PARTERZE znajdziemy: wiatrołap + korytarz + salon + taras + kuchnię + pomieszczenie gospodarcze / kotłownię + 2 pokoje + garderobę + łazienkę z wc + komunikację;
na PIĘTRZE znajdziemy: korytarz + 2 pokoje + łazienkę z wc + pralnię.
Ciekawostką jest ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym, dodatkowe ogrzewanie elektryczne, a także własne ujęcie wody. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa instalacja odgromowa. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do negocjacji.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-548)

Kontakt:
e-mail: nowasol@wgn.pl